fentg.com

ФОРУМЪТ на ФЕНОВЕТЕ на НТГ
Дата и час: Пет Окт 23, 2020 5:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Лапа-Ланска КуКуМедия II
МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 1:52 pm 

"...Разгръща една от торбите и гледа. В торбата трябва да има банан.
Мими: Краставица, два домата и по един банан ни е пъхнал, а и по един салам и целувки.
Мими: /Възмутено/ Не, бе мамо!… В торбата бе, в пакетче бе…. Не ме е целувал шефът…. Ама саламът вече си е мой, бе мамо. Истински салам бе, истински! За ядене!
О-о-о-о! Добре! ……
Хайде, весели празници и за Коледа на децата, виж там, нещо по-така! Щото за орехи вече са големи и по бонбони спряха да си падат…
Може, може...по бутилка на всеки може..."
Почти всичко е изградено на много познати реклами от телевизията, но почти...Давам ви го като идея. Макар, че когато не е поискана май не е добре да се вра между шамарите

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 2:04 pm 

или това:
Мими: Е, като ми се заразкарвате с тия кафета…Защо си носиш? Вкъщи нямаме ли?
Пепи: Виж, аз пия само Нова бразилия…. Като не мога да си купя друго.
Мими: Всички пием Нова бразилия! Дай да видя какво му е специалното на твоето!(Отпива.) Добре де, нали и моето е Нова бразилия, защо горчи повече?
Пепи: В пакет?! Който отваряш с голи ръце?!
Мими: Не, на зърна!
Пепи: . (Пепи поглежда Мими пренебрежително в бюста.) Но, скъпа, личи ти, че имаш само зърна и си нямаш пакет… за отваряне … с голи ръце! Нали знаеш, че истината е в пакета!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Ное 14, 2009 8:18 pm 
Аватар

emilang написа:
..курса по дизайн се провежда в понеделник, сряда и петък - от 17:45 до 19:45, както и събота от 10:00ч до 14:30ч... :pilot:

О, така ли :D Ами че те репетициите са всеки ден след 7мия час, аз не виждам как курса който е то 6 без 15 пречи по какъвто и да било начин на някого :D най - много пречи мързела, който се опитвам да потискам у себе си, а чуждия ,колкото и да се мъча няма да го изкореня. Като не им се играе, да заповядат, с радост ще им тегля по една *цензура*.

Колкото за сценария, идеята беше всичко да е направено "от ученици, за ученици", с минимална "учителска намеса". Идеята ми беше доста спонтанна , просто една вечер седнах и започнах да пиша сценарий, а на другия ден вече бях започнал да вербувам хора, които да играят. Моят пъклен план беше да поканя госпожа Кирякова около 1-2 седмици преди представлението, за да не стане така че да я поканя, а после да се окаже че времето за репетиции не ни е стигнало и да няма предствление. Щеше да е меко казано кофти. Очеизбодно, планът ми се провали.

Желая да отбележа, че слуховете за удължение да ваканцията ме плашат здраво. Дори без да я удължават, направата на пиесата граничи с невъзможното. Все пак тая надеждата че малкият брой реплики за всеки герой ще наперави нещата по-лесни, но ефективно имаме 2 седмици , тъй като декември репетиции ще има само през крив макарон, защото всички ще пищят от класни и конртролни.
П.С. относно простотиите в пиесата, съм се старал да има не само количество, а и качество. Откровено казано, налагаше ми се строго да осакатявам идеите на Михаил, който ми помагаше със сценария, за да може да запазим хумора на квалитетно ниво, без ексцесии.

Каквото и да правиш, колкото и здравословно да живееш, колкото и да спортуваш, колкото и да учиш....никога няма да можеш да предвидиш кога точно ще те блъсне кола и ще умреш....затова си живей както ти е кеф, защото нищо друго няма смисъл :D ....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 15, 2009 9:40 am 
Администратор
Аватар

Димитър Тошев пресъздаде един от най-добрите образи в ЛПЛККМ-1... Полага му се да е малко по-тежичък...
А пък ако и вижда, че нещата не се развиват възходящо, явно не му се участва в срутването...

Така че - личен пример, Митаче и ако трябва викай за помощ!

А и много съм съгласен със Зеления Човек по една друга тема - темата за простотиите...
Ако не са поучителни и не действат като очистително (на душата) - с такива сме обградени отвсякъде - чак се задушаваме... Нищо ново няма да бъде това ЛПЛККМ-2, ако не му се привнесе вкус! Трябва да се види, че сценаристите са хора с вкус - макар и към простотиите... ;-)

Успех и стискам палци!

Нека стане - ако ще с цената да се продаде на външни продуценти!
(шегувам се, но изчислете успеха и го постигнете!)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 15, 2009 5:54 pm 
Аватар

За простотиите, бате Емо определено ще ти помогне :peace: Все пак в пиесата има и ученички :thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 15, 2009 6:15 pm 
Администратор
Аватар

Мерси, Мерси - каква е връзката м/у батемо и ученичките?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 15, 2009 7:29 pm 
Аватар

В крайна сметка се оказва че ваканция повече няма да има, за добро или за лошо. Но все още много се опасявам че времето въобще няма да ни стигне. Като си представям как ще ни *цензурират* учителите, май-май меракът за пиеса ще изчезне със скоростта на светлината. Ако трябва да съм откровен , като гледам колко работа има и колко време ни остава и моят ентусиазъм почва да издъхва като асматик в циментов завод :) Много ми трябва някой , който да назнача на длъжност "главен мотиватор" за да има кой да ни "сръчква" когато мързелът вземе превес .Особена нужда от "сръчкване" имат някои хора от 9ти клас които усилено се ослушват и се правят на треснати и не-информирани. Те си знаят кои са :crazy:
А колкото за "Бате Емо и ученичките" мисля че ТНТ-то искаш да намекне че меракът на Батко за помагане е със скрити помисли насочени към актрисите :haha:

Каквото и да правиш, колкото и здравословно да живееш, колкото и да спортуваш, колкото и да учиш....никога няма да можеш да предвидиш кога точно ще те блъсне кола и ще умреш....затова си живей както ти е кеф, защото нищо друго няма смисъл :D ....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 15, 2009 7:38 pm 
Администратор
Аватар

Откъде пролича меракът ми за помагане? ;-)

Виж меракът ми да успеете не е същото. Искам пиесата да излезе на сцена - пък ако трябва и ще се помага!

Помагането свързано с тези участнички в пиесата, които някак си не са точно от най - най меракосъбуждащите някак си не мога да си го представя...

Ако прочетем по-внимателно написаното от TNT - може би по-друго се разбира от там, а най добре той да си каже какво е имал предвид...

И последно - относно мотивацията - тя се предава по специални канали... Трябва да я имаш за да я предадеш...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 17, 2009 4:45 am 
Аватар

Miftio написа:
А колкото за "Бате Емо и ученичките" мисля че ТНТ-то искаш да намекне че меракът на Батко за помагане е със скрити помисли насочени към актрисите :haha:

Да кажем, че като има хубави ученички наблизо простотията и бъзиците взимат връх :thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Ное 17, 2009 8:54 am 
Администратор
Аватар

...щом така мислиш... ;-)))

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]